سیاست حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی و حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در سایت فی بهاء

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://feebaha.com

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در فی بهاء

فی بهاء معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات  فی بهاء  و نیز راهکارهای فی بهاء  برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت فی بهاء توضیح داده شده است.

محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که فی بهاء از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده فی بهاء از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران فی بهاء  را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

این سند به مواردی که در اختیار فی بهاء  نیست و فی بهاء هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات د فی بهاء  و افراد ثالثی که در استخدام  فی بهاء  نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت فی بهاء اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار فی بهاء  قرار می دهید.

پس از ورود به سایت فی بهاء شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات فی بهاء نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

فی بهاء  کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

فی بهاء به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت فی بهاء اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های فی بهاء و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

فی بهاء از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات فی بهاء ، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.

د فی بهاء اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:

در صورت ادغام فی بهاء در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات فی بهاء یا خروج کامل پرسیده می شود.

در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ظوابط سروسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را به هر دلیلی از فی بهاء بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

فی بهاء ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت فی بهاء از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت فی بهاء تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در فی بهاء آن ها را در سایت فی بهاء وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد فی بهاء ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…

شما می توانید به طور کامل از فی بهاء و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از فی بهاء حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

فی بهاء دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات فی بهاء یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

فی بهاء جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.

امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. فی بهاء تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %۱۰۰ تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) فی بهاء مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده
این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت فی بهاء نیستند و فی بهاء در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی فی بهاء نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست ها
فی بهاء حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت فی بهاء خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود.

پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم فی بهاء در میان بگذارید.

 

دکمه بازگشت به بالا