کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از تمامی خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فی بهاء به دقت مطالعه نمایید. استفاده کاربران از خدمات فی بهاء و برنامه های کاربردی آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین فی بهاء می باشد و مسئولیت عدم رعایت این قوانین به عهده کاربر و یا بازدیدکننده می باشد. همچنین خاطر نشان می شود که شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب خواهد شد.

قوانین عمومی:

● کاربر موظف است کلیه اصول و قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک را رعایت نماید.

● در صورتیکه نیاز باشد در قوانین و شرایط استفاده از خدمات فی بهاء در آینده تغییراتی ایجاد شود، از طریق همین صفحه این قوانین منتشر خواهد شد و شما توافق می کنید که استفاده از خدمات تهران فی به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

تعاریف:

مشتری یا کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فی بهاء اقدام کند.

بازدیدکننده: بازدیدکننده به شخصی گفته می شود که از سایت فی بهاء بازدید می کند و ممکن است در فی بهاء حساب کاربری نداشته باشد.

خرید و فروش از فروشگاه تخصصی دستگاه آلات و تجهیزات صنعتی و تولیدی:

● فی بهاء به منظور سهولت در خرید و فروش دستگاه آلات و تجهیزات صنعتی و تولیدی کارخانه‌جات و خط تولید فروشگاهی تخصصی ایجاد نموده و در اختیار تولید کنندگان و فروشنگان قرار داده است.لذا در این بین فی بهاء هیچ گونه مسئولیتی در قبال قیمت‌های ذکر شده و تحویل ماشین آلات و تجهیزات از طرف صاحبان فروشگاه نمی‌پذیرد.

اعلام قیمت:

● قیمت های اعلام شده در فی بهاء قیمت عمده فروشی آن کالا در سطح غرب و شمالغرب کشور می باشد.

1- خرید نقدی: قیمت های اعلام شده قیمت خرید نقدی می باشد. بدیهی است که با تغییر شرایط پرداخت، قیمت کالا نیز تغییر خواهد کرد.

2- حجم خرید بیش از 10 تن: قیمت های اعلام شده برای حداقل خرید 10 تن از آن کالا می باشد. بدیهی است که با کاهش تناژ، قیمت نیز تغییر خواهد کرد.

تیم رصد بازار فی بهاء قیمت های کالاهای معامله شده در سطح غرب و شمالغرب کشور را با شروط ذکر شده به بخش تامین محتوا واحد IT اعلام می نماید. این بخش نیز لیست قیمت های دریافتی را در سایت ثبت می نمایند. تمام واحد ها و بخش های فی بهاء تمام تلاش خود را می کنند که در سریع ترین زمان ممکن قیمت های کالاها را به کاربران خود ارائه نماید. ولی ممکن است به دلایلی همچون حجم بالای کالاها از نظر تعداد (بیش از 10.000 قلم کالا)، طولانی شدن پروسه استعلام قیمت، واکنش بازار به رویداد خاص، تغییرات ناگهانی بازار و … بروزرسانی برخی از کالاها با تاخیر مواجه شود و یا در این حین برخی از کالاها چندین بار تغییر قیمت داشته باشند و فی بهاء از آن قیمت اطلاع نداشته باشد. همچنین ممکن است به دلیل استعلام قیمت دوره ای برخی از کالاها، آن کالا تا دوره ی بعدی استعلام چندین بار تغییرات قیمت داشته باشد. لذا فی بهاء علاوه بر اینکه از کاربران خود می خواهد در هنگام مشاهده قیمت به تاریخ استعلام شده مندرج در سایت توجه داشته باشند، اعلام می دارد که هر گونه خسارات ناشی از تاخیر اعلام قیمت و یا عدم اعلام قیمت یک کالا در یک زمان را نمی پذیرد و هیچ گونه مسئولیتی را در این زمینه نمی پذیرد.

● ممکن است قیمت های اعلام شده در فی بهاء از قیمت های استعلام گرفته شما ارزان تر یا گران تر باشد. برخی از این دلایل شامل

– تهاتر
– پیش خرید
– مسافت محل تحویل
– تخفیف ویژه به یک شخص حقیقی ،حقوقی، ارگان و یا شبکه خاص
– طرح های فروش یک روزه در یک استان خاص
– تفاوت کیفی یک محصول از یک برند که در نقاط مختلف کشور کارخانه مجزا دارد.

همچنین برخی دلایل دیگر عبارتند از

– ممکن است کالایی به عنوان صادرات از کارخانه ای خریداری شود ولی آن کالا از مرز خارج نشود و بر روی قیمت آن کالا در داخل کشور تاثیر بگذار.
– ممکن است در برخی از کالاها، نظارت دولت باعث دو نرخی شدن آن کالا شود
– در برخی از موارد کارخانه یا نمایندگان فروش که نیاز به تامین مالی سریع دارند کالاها را خارج از عرف بازار به فروش می رسانند.
– ممکن است کارخانه یا شرکت تولید کننده اقدام به کاهش وزن یا تغییر در فرمولاسیون کرده باشد.

فی بهاء در قبال چنین رویدادها و یا رویدادهای مشابه به آن مسئولیتی ندارد. فی بهاء در واقع تلاش می کند قیمت های عمده و مویرگی مواد غذایی را در شرایط عمومی بازار، به اطلاع کاربران خود برساند.

● فی بهاء قیمت عمده مواد غذایی را با توجه به 2 شرط ذکر شده به کاربران خود اعلام می کند. در خصوص تامین و یا فروش کالا فعالیتی ندارد و در صورت تمایل به خرید محصولات به مدیران بازرگانی و مدیران فروش منطقه معرفی خواهند شد.

● فی بهاء ممکن است با توجه به سیاست های خود و تصمیم های مدیران ارشد به صورت مقطعی قیمت های برخی یا تمام کالاهای مندرج در سایت را به روی تمام کاربران و یا بازدیدکنندگان باز نماید و اطلاعات قیمتی را در اختیار عموم قرار دهد. کاربران فی بهاء که پلان یا پلان هایی را خریداری کرده اند حق هیچ گونه اعتراضی به این اقدام فی بهاء را نخواهند داشت.

● با توجه به اینکه بعد از انتخاب پلان و پرداخت مبلغ، سامانه فی بهاء بلافاصله قیمت های کالاهای آن پلان را در اختیار کاربر قرار می دهد، لذا مبلغ پرداخت شده در هیچ شرایطی عودت داده نمی شود.

● فی بهاء نهایت تلاش خود را در راستای ارائه اطلاعات صحیح به کاربران و بازدیدکنندگان خود دارد و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت های سازنده محصولات استفاده می کند. فی بهاء تضمین نمی کند که توصیفات محصول و یا دیگر اطلاعات مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

فنی:

● فی بهاء هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. خدمات فی بهاء آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت فی بهاء تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

ارتباطات:

● تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.feebaha.com است. ما با هیچ روش دیگری جز تماس،ارسال پیامک و ارسال ایمیل از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.