وبلاگ

شرکت تولید عسل آلان کردستان؛ ۲ برند عسل آلان و عسل دیلان

شرکت تولید عسل آلان کردستان، برند عسل آلان و عسل دیلان

شرکت عسل آلان کردستان و عسل دیلان، با داشتن نیم قرن تجربه پرورش و تولید عسل در کنار دانش و علم روز اقدام به تهیه و بسته بندی مرغوب ترین عسل در کردستان ایران می نماید این واحد تولیدی با بهره بردن از مجهز ترین آزمایگاه شیمیایی و میکروبی اقدام به کنترل کیفیت و سنجش محصولات تولیدی خود می‌نماید.

ساکاروز یک عسل طبیعی طبق آخرین گزارشات سازمان غذا و دارو نباید از ۵ درصد بیشتر باشد، اما شرکت عسل آلان با دو برند موجود خود در بازار به نامهای عسل آلان کردستان و عسل دیلان این افتخار را دارد که، در نمونه های تولیدی خود با برند عسل آلان کردستان ساکاروز عسل که از مهمترین فاکنورها برای شناختن یک عسل طبیعی می باشد، زیر ۳% می باشد.

در نمونه تولیدی دیگر خود با نام عسل دیلان که از لحاط نوع پوشش گیاهی با عسل آلان کردستان نیز متفاوت می باشد در صد ساکاروز آن نیز ۵% و در خیلی مواقع حتی زیر ۴% نیز خواهد بود.

محصولات عسل آلان و دیلان کردستان
خرید عمده عسل آلان کردستان و عسل دیلان

شرایط پرورش زنبور عسل و کندوهای عسل آلان کردستان و عسل دیلان

کردستان ایران در یکی از خوش آب و هواترین اقلیمهای چهار فصل ایران و مناطقی سر سبز و پر آب، با دشتها، کوهها و ارتفاعات بکر قرار دارد. تنوع آب و هوایی در این مناطق باعث شده تا گونه های گیاهی متنوع و بسیاری رشد کنند، پوشش گیاهی مناطق کردستان از اهمیت زیادی برخوردار بوده و دارای خواص درمانی و غذایی مفیدی هستند.

وجود و فراوانی پوشش‌های گیاهی شهدزا و گلهایی از قبیل انواع گون، آویشن، چوبک، کلزا، بیدمشک، کاسنی بزی و ده‌ها نوع گیاهان و گلهای دیگر کردستان را به بهشتی پرآوازه برای پرورش زنبور عسل و تولید عسل طبیعی تبدیل کرده است.

شرکت تولید عسل آلان کردستان نیز از در میان این نعمت خدادای و با بهره گیری از طبیعت بکر در میان تمامی گونه های گیاهی و گلها در تمامی مناطق دشتهای سرسبز و ارتفاعات اقدام به تولید عسل طبیعی نموده است و با بسته بندهای شکیل عسل را روانه بازارهای ایران خواهد نمود.ش

فاکتورهای مهم موجود در عسل آلان کردستان و عسل دیلان

مهمترین شاخص عسل آلان کردستان و عسل دیلان از نگاه مصرف کنندگان آن، غذای سالم و احترام به انسانها در انتخاب یک تغذیه سالم و بدور از مواد شیمیایی و غیر طبیعی است.غذای سالم

شرکت عسل آلان کردستان با هر دو برند عسل آلان و عسل دیلان تمام عزم خودرا جزم کرده اند که محصولات طبیعی و خالص را به بازار ارائه بدهند. محصولات این برند خوش نام به‌گونه ای است که حتی بیماران دیابتی که ممنونعیت غذایی بسیاری دارند، به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی میتوانند از آن استفاده نمایند.

 

 

 

 

 

احترام به خریدارن عسل آلان و عسل دیلان

شرکت عسل آلان کردستان در یک حرکت نمادین اقدام به یک حرکت نمادین در سطح شهرستان توریستی مهاباد نموده و آن هم این است که؛ شرکت عسل آلان برای احترام به خریداران عسل در یکی از نقاط پر بیننده مهاباد تقدام به احداث یک ساختمان نمادین به نام شهر عسل آلان کردستان نموده و تمامی محصولات خود را نیز در آنجا برای عرضه به عموم به نمایش کذاشته است.

در شهر عسل آلان هر آنچه از فراورده های عسل تولید خواهد شد در اختیار مشتریان قرار داده شده است و همه محصولات با برندهای عسل آلان کردستان و عسل دیلان به صورت عرضه مستقیم از کارخانه را میتوان در آنجا خرید کرد و یا به عنوان یک سوقات از دیار مهاباد مهمان سفره های پر پرکت تمام ایرانیان باشد.

همچنین شرکت عسل آلان کردستان محصولات خود را به صورت اینترنتی در سایتهای مختلف در گوشه کنار ایران عزیزمان توزیع خواهد نمود و از تمام نقاط ایران به راحتی می‌توانید نسبت به خرید آن در تمام ایران اقدام نمود.

بسته بندی عسل آلان کردستان و عسل دیلان

عسل آلان کردستانعسل آلان در یک نوع بسته بندی شیشه‌ای بسیار شکیل به شکل کندو عسل طراحی شده است و در سه سایز ۲۵۰ گرمی و ۵۰۰ گرمی و ۱۰۰۰ گرمی عرضه بصورت زلال و بدون موم در بازار عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

عسل دیلاناما عسل دیلان در بسته بندی‌های متفاوت تری نسبت به همتای خود در بسته بندی های شیشه ای و پلاستیکی و عسل فشاری در بازار عرضه خواهد شد. عسل دیلان در نمونه تولید عسل با موم به صورت بسته بندی کتابی در دو نوع سایز ۴۰۰ گرمی و ۸۰۰ گرمی و در نوع بسته بندی عسل فشاری در وزن ۳۶۰ گرمی در بازار عرضه خواهد شد، همچنین در نمونه عسل تولیدی بدون موم و زلال خود در بسته بند شیشه ای بسیار باکیفیت و در اوزان ۴۵۰ گرمی و ۷۰۰ گرمی و ۹۰۰ گرمی است.

 

 

 

 

 

 

 

سهولت در خرید عمده عسل آلان کردستان و عسل دیلان

اعطای نمایندگی عسل آلان کردستان و دیلانعدم محدودیت شرکت عسل آلان کردستان در سفارشات خرید عمده باعث سهولت در خرید عمده آن شده است. سفارشات خرید عمده عسل آلان و عسل دیلان از طریق سایت فی بهاء با آدرس اینترنتی www.feebaha.com   انجام خواهد گرفت و هیچ گونه محدودیتی برای ارسال بار تناژ وجو ندارد. بطوری که حتی بار سفارشی برای خرید عمده را می‌توان به صورت اتوبوسی و تیپکس به تمام نقاط ایران فرستاد. البته شایان ذکر است در شهرستانهای و مرکزی که از قبل نماینده شرکت در آن فعالیت داشته باشد فروش عمده به اشخاص و یا شرکت دیگری انجام نخواهد شد و فقط از طریق نمایندگان مقیم می‌توانند اقدام به خرید عمده عسل آلان و عسل دیلان بنمایند.

برای مشهاده سریع و اطلاع از قیمتها و نمونه محصولات عسل آلان و عسل دیلان می توانید به صفحه رسمی سایت فی بهاء و فروش عمده مواد غذایی در اینستاگرام به آدرس feebaha@ مراجعه نموده و یا رد تصویر زیر کلیک کنید.

اینستاگرام فی بهاء

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X