وبلاگ و مقاله‌ها

عدم توجه تولیدکنندگان مواد غذایی و شوینده به معرفی محصولات؛ ارائه راهکار بدون برای فروش عمده مواد غذایی و شوینده

بررسی مشکلات معرفی و تبلیغات محصولات تولیدکنندگان مواد غذایی و شوینده در فی بهاء

۹۸ / ۱۰۰

اشتباهات رایج تولیدکنندگان مواد غذایی و شوینده و عدم تبلیغات و معرفی محصولات در بازار

این یک واقعیت است که هر تولیدکنندگان مواد غذایی و شوینده؛ حالا در هر زمینه‌ای که فعالیت دارد محصولات تولیدی خود را برای فروش تولید می‌کند. چرخه‌ای که همیشه باید دوسر ترازوی آن که در یک طرف تولید محصول قرار دارد و در طرف دیگری فروش تولیدات قرارگرفته است، باید برابر باشند.

ناخواسته‌هایی گه گریبان گیر تولیدکننده‌گان می‌شود

گاها پیش خواهد آمد که تولیدکنندگان مواد غذایی و شوینده عزیز، علی‌الرغم وجود فشارها و موانع زیاد برای تولید از معرفی و تبلیغات محصولات خود غافل خواهند شد، اما در همین بین هم آنها توقع دارند که محصولات آنها فروش بالایی داشته باشد و خط تولید همیشه در حال ساخت و تولید باشد، اما این این یک توقع و تنفکر کاملا اشتباه است و هیچ فروشی بدون تبلیغات صورت نخواهد گرفت.

عدم تبلیغات و معرفی محصولات

حتی بدون تبلغات و معرفی محصولات احتمال اینکه آن دسته از مشتریان که خریداران عمده و خرده و حتی مصرف کننده همحصولات شما هستند، بعد ار مدتی محصولات شما دیر از یادشان خواهد رفت و سراغ محصولات دیگری خواهند رفت.
سایت مرجع اعلام قیمت و فروش عمده مواد غذایی و شوینده فی بهاء، با شناخت نقاط قوت و ضعف تولید کنندگان توانسته است یک استارتاپ جامع در زمینه فروش و معرفی تولیدات کارخانه جات در غرب و شمال غرب کشور به وجود بیاورد.

بیشتر باید تولید کرد یا بازاریابی و تبلیغات نمود؟

واقعیت امر آن است که تولیدکنندگان در این نواحی بیشتر به فکر تولید محصول هستند تا بازاریابی و معرفی برندینگ و محصولات خود، به همین جهت است خیلی وقتها پیش میاد که محصولات تولیدی را حتی شهرستانهای همجوار خود نمی شناسند و حتی از بودن آن محصول بی اطلاع هستند.
پس در جواب این سوال که بیشتر باید تولید کرد یا بازاریابی و تلیغات کرد؟ باید عرض کنم که در مرحله اول باید بازاریابی و تبلیغات صورت بگیرد و به اندازه‌ای که تبلیغات و معرفی محصولات انجام شده است تولید نمود. چرا که هرگاه تبلیغات و معرفی تمام شد و دیگر از الویت خارج شد کم‌کم باید توقع داشت که فروش هم به اتمام برسد و چراغ تولید خاموش شود.

اهداف فی بهاء در بازار بزرگ تولیدکنندگان مواد غذایی و شوینده

این بزرگترین هدف تیم فی بهاء است که بتواند محصولات را به طریقه درست و در زمان و مکان مناسب معرفی نماید تا هم معرفی برای محصولات و برندینگ باشد و هم اینکه بتواند سهم هر چند کوچک را از فروش محصولات تولیدی در کارخانه جات را به خود اختصاص بدهد.
فی بهاء با رویکرد معرفی و فروش عمده محصولات تولیدی کارخانه های تولید مواد غذایی و شوینده کشور امیدوار است جایگاه لایق خود را در این خوضه بدست آورد و بتواند در جهت آرمانهای فروش کارخانه جات و تولیدکنندگان مفید و موثر واقع شود.
برای ارتباط با کارشناسان فی بهاء می‌توانید از طریق شماره نماسهای ۰۹۱۴۷۹۲۲۱۶۱ و ۰۴۴۴۲۲۳۵۴۷۳ تماس حاصل بفرمایید.
راههای ارتباطی دیگر ما در فی بهاء پیج اینستاگرامی به آدرس FEEBAHA@ و یا سایت فی بهاء به نشانی آدرس https://feebaha.com/ است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا