لبنیاتوبلاگ و مقاله‌ها
موضوعات داغ

فروش عمده لبنیات پاستوریزه و مواد غذایی

فی‌بهاء؛ مرجع اعلام قیمت و فروش عمده لبنیات و مواد غذایی، بهداشتی و مواد شوینده در غرب کشور

فروش عمده لبنیات؛ مرجع اعلام قیمت و فروش عمده لبنیات و مواد غذایی، بهداشتی و مواد شوینده در غرب کشور

تأمین سبد فروش لبنیات عمده‌فروشان، بنکداران و شرکت‌های پخش به‌صورت آنلاین با فراهم ساختن شرایط سریع و شرایط آسان خرید در جستجو محصولات، با تکیه‌بر توانمندی بالای کارخانه جات و ظرفیت تولید بالای مناطق غرب کشور در ستار تاپ فی بهاء فراهم‌شده است.

مناطق غرب کشور که شامل استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، ایلام، کرمانشاه و تبریز هستند.

unnamed
ظرفیتهای بالای دامپروری در غرب و شمال غرب کشور

 این مناطق جزء اقلیم خوش آب‌وهوای ایران محسوب می‌شوند که در آنجا شرایط دام‌پروری سنتی به‌طور طبیعی فراهم است. در صد بسیاری از مردمان در آنجا مشغول به دام‌پروری در مناطق بکر و چراگاه‌ها طبیعی هستند.

همین امر باعث شده است بستری مناسبی برای تهیه شیر خام به جود بیاید. وجود شیر خام طبیعی در مناطق غرب کشور این شرایط را فراهم ساخته که تولیدات محصولات لبنی پاستوریزه بیش از سایر مناطق کشور از اهمیت تولید صنعتی برخوردار باشد.

IMG09070519
ظرفیت بالای دامپروری صنعتی در غرب و شمال غرب کشور

البته تولید لبنیات پاستوریزه در مناطق غرب و شمال غرب کشور تنها به وجود مزارع و چراگاه‌ها و وجود دشت و کوه‌های سرسبز ختم نمی‌شود، چرا این مناطق جزء مناطق مرزی ایران محسوب شده و هم‌جواری با کشورهای همسایه مثل ترکیه، آذربایجان، ارمنستان و بخصوص کشور عراق و اقلیم کردستان شرایط بسیار هموار و مساعدی را درزمینهٔ صادرات محصولات تولیدی مواد غذایی برای کل ایران بخصوص مناطق مرزی فراهم ساخته است.

59
کشورهای همسایه غرب و شمال غرب ایران در زمینه صادرات و ظرفیت تولید ایران

محاسن و ظرفیت‌های فی‌بهاء در زمینه صادارات لبنیات و مواد غذایی

فی‌بها به مشتریان زیادی دسترسی دارد و می‌تواند محصولات را در بین بیشتر ۷۰۰ مشتری فعال در سطح ایران و خارج از ایران تبلیغ نماید.

از محاسن مناطق مرزی برای صادرات و تولید مواد غذایی بخصوص تولید لبنیات پاستوریزه؛ دسترسی راحت و سریع مرزنشینان و ساکنان مناطق به کشورهای همسایه است به‌طوری‌که حتی در یک روز امکان ارسال و ترخیص کالا از مرز و تحویل به مشتریان بسیار به‌راحتی صورت می‌گیرد.

ازآنجاکه لبنیات سنتی و حتی لبنیات پاستوریزه امکان جابجایی در مسافت‌های طولانی را ندارند چراکه از حساسیت بالایی برخوردارند، ارسال به بعضی از کشورهای همسایه گاها از ارسال به بعضی از شهرهای ایران راحت‌تر است.

کشور عراق و اقلیم کردستان به خاطر اینکه درزمینهٔ تولیدات صنعتی و به‌خصوص لبنیات زیاد پیشرفت خاصی نکرده، تقریباً نگاه تمامی تولیدکنندگان محصولات غذایی را به کشانده است. چراکه محصولات لبنی پاستوریزه ایران با وجود کیفیت بالا و استفاده از شیر طبیعی به جای شیر خشک، طرفداران زیادی دارد.

گذشته از شرایط تولید لبنیات و کیفیت و فروش لبنیات در کشورهای همسایه؛

دلار
نوسانات قیمت ارز و دلار در ایران باعث میل بیشتر تولیدکنندگان به صادرات شده است

در شرایط کنونی حال حاضر ایران و بالا رفتن قیمت ارز و دلار، بیش‌ازپیش نگاه عمده‌فروشان و بنکداران و شرکت‌های پخش را در کشورهای هم‌جوار و همسایه به خود جلب کرده است. قیمت دلار در ایران نوسانات بسیار بالایی را دارد و قیمت تمام‌شده در ایران به نسبت کشورهای هدف صادراتی بسیار پایین‌تر تمام می‌شود.

این در صورتی است که حتی بعضی از شرکت‌های پخش و بنکداران در کشور عراق حتی حاضر به خرید لبنیات پاستوریزه در کشور خودشان نیستند. چون قیمت تمام‌شده ایران بسیار پایین‌تر از قیمت تولید لبنیات خودشان تمام می‌شود، برای آن‌ها حاشیه سود بیشتری دارد.

سهولت خرید لبنیات پاستوریزه و مواد غذایی

مجموعه ما به‌عنوان مرجع اعلام قیمت و فروش لبنیات و مواد غذایی توانسته است شرایط بسیار راحتی را برای علاقه‌مندان به خرید لبنیات و مواد غذایی فراهم کند ازجمله؛

637292032548084064
سبد فروشگاهی از تولید و عرضه لبنیات پاستوریزه ایران
 1. خرید لبنیات و مواد غذایی به‌طور مستقیم از تولیدکننده

 2. امکان جستجو بسیار راحت مواد غذایی لازم به‌طور ۲۴ ساعته

 3. وجود قیمت‌های بسیار متنوع و رقابتی

 4. امکان مقایسه بسیار راحت محصولات و انتخاب برترین محصول

 5. ایجاد شرایط رقابتی برای تولیدکنندگان

 6. امکان استفاده ثبت‌نام برای کلیه تولیدکنندگان در سطح کشور

 7. آشنایی خریداران مواد غذایی با تمامی تولیدکنندگان در سطح کشور

 8. جلوگیری از هدر رفتن زمان و ساعات کاری مفید با جستجوی سریع و زدن چند دکمه و دسترسی به کلیه محصولات

 9. تنوع بالای محصولات و انتخاب محصولات منحصربه‌فرد در سبد فروش محصولات

 10. ارسال سریع محصولات

 11. اعطای نمایندگی محصولات

 12. فعالیت در حوزه تخصصی فروش لبنیات و مواد غذایی

 13. معرفی محصولات برتر از نگاه کارشناسان و مصرف‌کنندگان بازار

 14. دسترسی به بیش از ۲۰۰ مشتری صادرات خارجی

با ذکر تمام ۱۳ نکته مهم ذکرشده در بالا ما در فی بهاء؛ هرروز شرایط را برای انتخاب و خریدوفروش لبنیات پاستوریزه و مواد غذایی برای مراجعه‌کنندگان راحت‌تر خواهیم کرد. سعی ما بر این است که در مدت‌زمان کوتاهی تمامی تولیدکنندگان مشتاق به همکاری را در ستار تاپ فی بهاء گرد هم آوریم.

image gallery 3
توزیع و پخش لبنیات

انشالله در فی بهاء؛ بازار وسیع و بدون واسطه و درخور شخصیت تمامی تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان مواد غذایی ایجاد خواهد شد که هر دو طرفین معامله، بتوانند در جهت بالا بردن فروش، سود و کیفیت محصولات نهایت استفاده را ببرند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا