معرفی برند و کارخانه‌جات تولیدوبلاگ و مقاله‌ها

ریمیا؛ معرفی کارخانه شیر و لبنیات پاستوریزه مریوان (شرکت سپیده زریبار)

شرکت سپیده زریبار مریوان نظام مدیریت ایمنی مواد غذایی خود را بر اساس استانداردهای ISO22000:2005 و HACCP و همچنین ISO9001:2008 پایه ریزی نموده

ریمیا؛ معرفی کارخانه شیر و لبنیات پاستوریزه مریوان (شرکت سپیده زریبار)
این کارخانه در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع واقع در ۴ کیلومتری شهرمریوان و در منطقه خوش آب و هوای روستای برقلعه احداث گردیده است . مجموع ساختمانهای احداثی اعم از تولیدی و غیر تولیدی این شرکت بیش از ۳۰۰۰ متر مربع می باشد . علمیات احداث این واحد از سال ۸۵ شروع و در نهایت پس از اجراء و نصب ماشین آلات و تجهیزات و تأسیسات مورد نیاز در فروردین ماه سال ۱۳۸۸ به بهره برداری رسید .

1
کارخانه لبنیات پاستوریزه ریمیا

واحد مذکور قادر است سالیانه بیش از ۱۰ هزار تن شیر خام را جذب و به فرآورده های لبنی پاستوریزه تبدیل و فرآوری نماید که از جمله محصولات آن شیر پاستوریزه کیسه ای و لیوانی مدارس ، ماست پاستوریزه در انواع و حجم های مختلف ، دوغ پاستوریزه ۱٫۵ لیتری -۲۵۰ سی سی – دوغ کیسه ای – دوغ بزرگ ۴ لیتری و همچنین پنیر سفید تازه و پنیر خامه ای می توان نام برد.
محصولات:ماست، شیر، دوغ، پنیر
سایر مشخصات فنی و ویژگیهای طرح مذکور به شرح ذیل می باشد :
میزان سرمایه ثابت طرح : ۱۶۴۰۰ میلیون ریال
ظرفیت محصولات تولیدی : انواع شیر پاستوریزه ۶۰۰ تن – انواع ماست ۱۵۰۰ تن – انواع دوغ ۲۷۰۰ تن و خامه ۱۲۵ تن – پنیر سفید تازه ۹۰۰ تن – پنیر خامه ای ۴۰۰ تن
میزان اشتغال: ۳۵ نفر
میزان تسهیلات استفاده شده :-
نام تجاری محصولات : لبنیات ریمیا

الزامات نظام مدیریت ایمنی مواد غذایی:

2
تولید کننده لبنیات| دوغ، ماست، پنیر، شیر

شرکت سپیده زریبار مریوان نظام مدیریت ایمنی مواد غذایی خود را بر اساس استانداردهای ISO22000:2005 و HACCP و همچنین ISO9001:2008 پایه ریزی نموده و بعنوان سیستمی برای حصول اطمینان از انطباق محصول با نیازمندیهای تعیین شده طرح ریزی، ایجاد، مدون و نگهداری نموده است و به طور مستمر اثر بخشی آنرا مطابق الزامات استاندارد بهبود می بخشد.

در نظام مدیریت ایمنی سازمان، نظامنامه، فرآیندها، روشهای اجرائی، برنامه های پیش نیازی، طرح تجزیه و تحلیل خطرات، دستورالعملها و فرمهای لازم تهیه، تدوین و به اجرا گذارده شده و به منظور حفظ، ارتقا و حصول اطمینان از بهبود در اثر بخشی نظام مذکور اقدامات زیر در ارتباط با فرآیندهای سازمان انجام میپذیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا