درباره ما

درباره فی بهاء

فی بهاء به‌عنوان یک سایت مرجع اعلام قیمت؛ فروش عمده لبنیات، مواد غذایی، مواد شوینده و بهداشتی و معرفی محصولات برتر بازار و فروش محصولات  تولیدکنندگان غرب و شمال غرب کشور به وجود آمده است.
سایت فروش عمده فی بهاء به‌منظور تسریع درفروش و معرفی محصولات تولیدکنندگان محلی استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و ایلام شروع به کار خواهد نمود.

اما چرا سایت مرجع اعلام قیمت وفروش عمده فی بهاء، فقط روی تولیدکنندگان به‌قول‌معروف محلی یا استان‌های مذکور فعالیت خواهد نمود؟

دلیل اول که سایت فروش محصولات غذایی، لبنیات و مرجع اعلام قیمت فی بها، برای فروش و معرفی محصولات، غرب و شمال غرب کشور را در نظر گرفته است که:

۱- به نظر کارشناسان مرجع اعلام قیمت و فروش عمده فی بهاء، تولیدکنندگان در نواحی مذکور بهاء چندانی برای بازاریابی و معرفی محصولات خود بازارهای داخلی نمی‌پردازند؛ و بعید هم نیست که محصولات تولیدی آن‌ها حتی در خیلی از موارد در شهرستان‌های هم‌جوار و همسایه‌گان محل تولید محصولات ناشناخته هستند.

۲- دومین دلیل کارشناسان سایت فروش عمده فی بهاء برای فعالیت در استان‌های مذکور، به دلیل قرارگیری شرایط جغرافیای منطقه‌ای است.

با توجه به هم‌جواری و همسایگی استان‌های مذکور با کشورهای ترکیه و عراق و همچنین شرایط فروش، نقدینگی، عدم لزوم تبلیغات و حجم بالای خرید کشورهای همسایه بخصوص عراق، تولیدکنندگان را از معرفی و فروش به بازارهای داخلی دور نموده است.

۳- سومین دلیل کارشناسان سایت مرجع اعلام قیمت و فروش عمده فی بهاء این است که مناطق مذکور به دلایلی که در بالا اعلام شد میل چندان زیادی برای بازارهای داخلی ندارند. چراکه بازارهای داخلی نیازمند یک سری شرایط و ضوابط مشخصی است که باید رعایت شوند

.
در کل بازار داخلی درخور هزینه‌های زیادی برای بازاریابی و معرفی برند و هزینه‌های پخش است که چندان خوشایند تولیدکنندگان داخلی ما نیستند.

البته بسیاری موارد دیگر وجود دارند که سنگ جلو پای تولیدکنندگان داخلی هستند وهمیشه رو به افزایش و روند سعودی دارند تا حل مشکلات و روند سعودی.

کارشناسان سایت مرجع اعلام قیمت و فروش عمده لبنیات و مواد غذایی فی بهاء بر این باور و عقیده هستند که ما می‌توانیم درزمینهٔ فروش ‌و معرفی محصولات تولیدکنندگان مناطق غرب و شمال غرب کشور قدم بزرگی برداریم.
همان‌طور که اعلام شد سایت مرجع اعلام قیمت و فروش عمده لبنیات، مواد غذایی، شوینده و یهداشتی فی بهاء آمادگی خود را درزمینهٔ خدماتی و فروش به شرح زیر اعلام می‌نماید.

– فعالیت خدماتی فی بهاء به شرح زیر است:
۱-  اعلام و استعلام قیمت از درب کارخانه تا مصرف‌کننده
۲-  تحقیقات میدانی و مستمر برندهای بازار و اعلام شرایط فروش و آفرهای تبلیغاتی

۳-  مقایسه محصولات و معرفی محصولات برتر

۴- فعالیت در شبکه‌های مجازی جهت معرفی محصولات
۵-  در اختیار گذاشتن فروشگاه مجازی برای تمامی تولیدکنندگان صنایع غذایی، بهداشتی و مواد شوینده و تولیدکنندگان دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی جهت خریدوفروش دستگاه و تجهیزات

– مهم‌ترین خدمات فی بهاء درزمینهٔ فروش محصولات:
سایت مرجع اعلام قیمت فی بهاء فقط به معرفی و خدمات بسنده نخواهد کرد و با توجه به فعالیت سایت فروش عمده محصولات و مواد غذایی، لبنیات، بهداشتی و مواد شوینده فی بهاء در شبکه‌های مجازی و اینترنت و بهره‌مندی از تیم انفورماتیک و طراحی قوی سایت و سئو درزمینهٔ فروش نیز فعالیت خواهد نمود.
فعالیت فروش سایت مرجع اعلام قیمت و فروش عمده محصولات و موادغذایی و مواد شوینده و بهداشتی فی بهاء به شرح زیر است:

۱-  اعطای نمایندگی فروش محصولات به سایت فی بهاء (تمامی هزینه‌های بازاریابی و فروش بر عهده فی بهاء است.
۲-  خرید پنل فروش از فی بهاء کاملا رایگان است؛ این پنل کاملاً اختصاصی و در اختیار تولیدکنندگان قرار و صاحبان حرفه قرار می‌گیرد و بک لینک و شماره تماس( طبق موافقت با قوانین و شرایط فی بهاء) در اختیار تولیدکنندگان و صاحبان حرفه و مدیران بازرگانی و مدیران فروش مربوطه قرار می‌گیرد.
*در این پنل چنانچه صاحب پنل توانایی کار کردن در صفحات وب را نداشته باشد صفحه‌آرایی و طراحی پنل توسط کارشناسان فی بهاء انجام می‌پذیرد.

ناگفته نماند پنلهای فروشگاهی فروش عمده فی بهاء برای تمام اصناف مربوط به مواد غذایی، لبنیات، مواد شوینده، بهداشتی و شرکت‌های پخش است. تمامی تولیدکنندگان مواد غذایی، صنایع غذایی، مواد شوینده و بهداشتی و تولیدکنندگان ماشین‌آلات و تجهیزات ساخت و خط تولید، تولیدکنندگان ماشین‌آلات سردخانه و پخش و همچنین شرکت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری حسابداری و شرکت پخش می‌توانند پنل اختصاصی خود را بدون واسطه و صد درصد در اختیار داشته باشند.

دکمه بازگشت به بالا