وبلاگ و مقاله‌ها

پنل فروشگاهی بدون واسط؛ شرایط و درخواست فروشگاه

شرایط ثبت نام در پنل فروشگاهی فی بهاء

کارشناسان فی بهاء تمام سعی خود را براین اصل گذاشته اند که بتوانند با طراحی یک بستر فروش عمده محصولات تولیدی کارخانه جات، جوابگوی تمامی نیازهای تولیدکنندگان باشد. از طرفی هم فی بهاء در جهت رفع نیازهای شرکتهای پخش، عمده فروشان، بنکداران، شرکتهای بازرگانی و صادرات محصولات ایرانی به کشورهای خارجی قدمهای بزرگی برداشته است. برای همین منظور پنلهای فروشگاهی اختصاصی را طراحی نموده ابم تا سهولت هرچه تمامتر و با دسترسی آسان بصورت رایگان، همه بتوانند از آن استفاده کنند و بهره ببرند

پنلهای فروشگاهی فروش عمده فی بهاء برای تمام اصناف مربوط به مواد غذایی، لبنیات، مواد شوینده، بهداشتی و شرکت‌های پخش است. تمامی تولیدکنندگان مواد غذایی، صنایع غذایی، مواد شوینده و بهداشتی و تولیدکنندگان ماشین‌آلات و تجهیزات ساخت و خط تولید، تولیدکنندگان ماشین‌آلات سردخانه و پخش و همچنین شرکت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری حسابداری و شرکت پخش می‌توانند پنل اختصاصی خود را بدون واسطه و صد درصد در اختیار داشته باشند.

شرایط ثبت نام در پنل فروشگاهی فی بهاء

امکان معرفی و فروش محصولات تولیدی اعم از مواد غذایی، لبنیات، مواد شوینده و بهداشتی به واسطه‌گری یا همان نمایندگی فی بهاء؛

فی بهاء به دو روش امکان فعالیت در سایت را فراهم نموده است.

۱- روش اول اعطای نمایندگی

در این روش از همکاری در ابتدا یک قرارداد اعطای نمایندگی فی‌مابین فی بهاء و طرف دوم قرارداد که همان تولیدکننده محترم است، نوشته خواهد شد. تولیدکنندگان موادغذایی، لبنیات، مواد شوینده و بهداشتی موظف خواهند شد یک سری از نمونه محصولات را به جهت ساخت عکس و فیلم برای انتشار در شبکه های مجازی و سایت در اختیار فی بهاء قرار بدهد.

 تولید کنندگان اطلاعات محصولات تولیدی، قیمت‌های روز محصولات، عکس و نوشته های مربوط به محصولات و برند خود را برای ما ارسال خواهند نمود و ما در فی بهاء نسبت به معرفی و فروش آنها اقدام خواهیم نمود. در این روش غیر از تبلیغات و عرضه در سایت در صفحات شبکه های مجازی نیز معرفی خواهد شد.

۲- روش دوم پنل فروشگاهی

در این روش یعنی ایجاد پنل اختصاصی فروشگاهی به دو صورت پلن فقره ای و طلایی است؛

  • پنل فروشگاهی نقره‌ای؛

با مالکیت ۱۰۰% در اختیار تولیدکنندگان مواد غذایی و صنایع وابسته و همچنین تولید کنندگان مواد شوینده و بهداشتی قرار خواهد گرفت. در پلن رایگان امکان ثبت اطلاعات شماره تماس و آدرس و لینک به سایت و شبکه های اجتماعی وجود ندارد و مشتریان مستقیما با کارشناسان ما در فی بهاء در تماس خواهند بود و به تولیدکنندگان و مدیران مربوطه معرفی خواهند شد. لازم به ذکر است که تمامی مراحل ایجاد فروشگاه، قیمت گذاری، عکس برداری و اطلاعات به محصولات و شرکت تولیدکننده مربوطه، توسط مالک اصلی فروشگاه انجام خواهد گرفت.

  • پلن فروشگاهی طلایی

پنل اختصاصی فروشگاهی فی بهاء: همانند پلن نقره‌ای ؛ با مالکیت ۱۰۰% در اختیار تولیدکنندگان مواد غذایی و صنایع وابسته و همچنین تولید کنندگان مواد شوینده و بهداشتی قرار خواهد گرفت.تنها با این تفاوت که در پلن طلایی امکان ثبت اطلاعات شماره تماس و آدرس و لینک به سایت و شبکه های اجتماعی وجود دارد و مشتریان و درخواست کنندگان محصولات مستقیما با تولیدکننده و میران مربوطه در تماس خواهند بود. لازم به ذکر است که تمامی مراحل ایجاد فروشگاه، قیمت گذاری، عکس برداری و اطلاعات به محصولات و شرکت تولیدکننده مربوطه، توسط مالک اصلی فروشگاه انجام خواهد گرفت

محاسن پنل فروشگاهی فی بهاء؛

پنل فروشگاهی فی بهاء طوری طراحی شده اند که

  • فروشندگان که همان تولید کنندگان کالاهای ایرانی و صنایع وابسته هستند، مالک تام‌الاختیار پنل فروشگاهی اختصاصی خود خواهند بود. در پنل های فروشگاهی فی بهاء مالکان می‌توانند خود نسبت به بارگذاری محصولات، خدمات و قیمتها اقدام نموده و شخصا به فعالیتهای خود نظارت و کنترل داشته باشند.

از طرفی هم آن دسته از صاحبان پنل فروشگاهی فی بهاء که توانایی انجام فعالیت در سایت را نداشته باشند تیم ما در فی بهاء مسئولیت فعالیت آن را برعهده خواهد گرفت.

  • بازاریابی محصولات تولیدی با دسترسی به بیش از ۱۰۰۰ شرکت ایرانی و ۳۰۰ شرکت خارجی و شرکتهای صادرات محصولات ایرانی به اقسانقاط جهان

تیم ما در فی بهاء با دسترسی به بیش از ۱۳۰۰ مشتری فعال اعم از شرکت پخش، عمده فروش(بنکدار) و همچنین بازرگانان صادرات محصولات تولید ایرانی به خارج از کشور، نسبت به بازاریابی، معرفی و فروش تمامی محصولات موجود در سایت اقدام می‌نماید. همچنین با توجه به نیاز درخواست کنندگان محصولات مرطبت را به آنها پیشنهاد خواهد نمود.

جدول قیمت گذاری خدمات فروشگاهی فی بهاء قیمت ها بر اساس تومان است
پلن فروشگاهی طلایی پلن سه ماهه طلایی پلن شش ماهه طلایی پلن یک ساله طلایی
قیمت با احتساب  سئو مطالب ۹۰۰,۰۰۰ ۱,۶۰۰,۰۰۰ ۲,۸۰۰,۰۰۰
مدیریت پلن فروشگاهی(فقره ای و طلایی) درصورت نیاز درج هر محصول با احتساب سئو ۳۵/۰۰۰ تومان
عکس برداری از محصولات درصورت نیاز عکس برداری از هر محصول مطابق قوانین ثبت در سایت ۲۵/۰۰۰ تومان

برای در خواست پنل فروشگاهی رایگان اینجا کلیک کنید

  • معرفی برند

تیم ما در فی بهاء به‌پاس قدردانی از تمامی شرکت‌ها و تولیدکنندگان طرف قرارداد خود، در یک پنل خاص نسبت به معرفی شرکت‌ها، تولیدکنندگان (صاحبان برند) و برندهای آن‌ها اقدام خواهد نمود. این کار باعث معرفی بیشتر آن‌ها و بولد کردن نام تجاری و برند آن‌ها خواهد شد.

برای اشتراک در پنل فروشگاهی فی بهاء (نقره‌ای و طلایی) و ثبت اطلاعات خود اینجا را کلیک کنید

برای اطلاعات بیشتر از شرایط تبلیغات در فی بهاء اینجا را کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا