معرفی فی‌بهاء

درباره خدمات فی بهاء

معرفی خدمات فی بهاء در راستای معرفی و فروش عمده موادغذایی،لبنیات،شوینده و بهداشتی

۴۴ / ۱۰۰

معرفی خدمات فی بهاء

همان طور که قبلا که قبلا گفته شد، فی بهاء مرجع اعلام قیمت و فروش عمده لبنیات، مواد غذایی، بهداشتی و مواد شوینده است.

فی بهاء؛ در این راستا یک پلتفرم طراحی کرده است که ضمن سهولت در معرفی محصولات تولیدی کارخانه جات داخلی ایران، بستر بسیار عالی را برای بازاریابی و فروش محصولات بصورت عمده و ارسال مستقیم فراهم نموده است.

فی بهاء تمام تلاش خود را براین اصل متمرکز کرده است که؛

 • بتواند محیطی امن و رقابتی برای تمامی تولید کنندگان صنایع غذایی، مواد غذایی، مواد شوینده، بهداشتی و صنایع وابسته فراهم کند.

۲-  تولیدکنندگان بتوانند محصولات تولیدی خود را برای عرضه در بازارهای داخلی و خارجی با سهولت هر چه بیشتر معرفی و به عمده فروشنان، بنکداران و شرکتهای پخش بفروشند.

فی بهاء در خصوص فروش عمده محصولات، معرفی و عرضه تولیدات داخلی ایرانی اقدامات زیادی برداشته است. بستر کاری در فی بهاء به صورت رایگان در اختیار تمامی تولیدکنندگان و صنایع وابسته گذاشته خواهد شد. از این رو تمامی تولید کنندگان مواد غذایی، لبنیات، مواد شوینده و بهداشتی می توانند، بدون حتی یک ریال هزینه محصولات خود را در سراسر ایران و بازارهای جهانی معرفی نمایند.

اقدامات فی بهاء برای معرفی، تبلیغات و فروش عمده محصولات

کارشناسان فی بهاء تمام سعی خود را براین اصل گذاشته اند که بتوانند با طراحی یک بستر فروش عمده محصولات تولیدی کارخانه جات، جوابگوی تمامی نیازهای تولیدکنندگان باشد. از طرفی هم فی بهاء در جهت رفع نیازهای شرکتهای پخش، عمده فروشان، بنکداران، شرکتهای بازرگانی و صادرات محصولات ایرانی به کشورهای خارجی قدمهای بزرگی برداشته است که به چند تا از آنها در پایین می پردازیم.

 • فراهم کردن محیطی امن قابل اعتماد با رابط کاربری بسیار آسان

ما در فی بهاء پنل را طوری طراحی کرده ایم که از امنیت بالایی برخوردار باشد. همچنین رابط کاربری بسیار ساده ای را طراحی نموده ایم، که در اوج سهولت و راحتی با چند کلیک ساده بتوان تمام محصولات غذایی، لبنیات، مواد شوینده و بهداشتی را از لحاظ قیمت و تنوع محصولات با سایربرندها مقایسه نمود و بهترین محصولات با سود عالی و با کیفیت قابل قبول را به راحتی و در کمال آرامش انتخاب نمود.

تیم پشتیبانی و امنیت سایت فی بهاء بسیار قدرتمند و با اقتدار در حال فعالیت هستند و کاربران را به یک تجربه خوب در زمینه خرید محصولات تولیدی کارخانه جات دعوت می نماید.

 • امکان معرفی محصولات تولیدی اعم از مواد غذایی، لبنیات، مواد شوینده و بهداشتی

فی بهاء به دو روش امکان فعالیت در سایت را فراهم نموده است.

 • روش اول تولید کنندگان اطلاعات محصولات تولیدی، قیمت، عکس و نوشته های مربوط به محصولات و برند خود را برای ما ارسال خواهند نمود و ما در فی بهاء نسبت به معرفی و فروش آنها اقدام خواهیم نمود. در این روش غیر از تبلیغات و عرضه در سایت در صفحات شبکه های مجازی نیز معرفی خواهد شد.
 • روش دوم و ایجاد یک پنل اختصاصی فروشگاهی با پنل کاربری رایگان

 

 • ایجاد پنل اختصاصی فروشگاهی رایگان با مالکیت ۱۰۰% برای تولیدکنندگان مواد غذایی و صنایع وابسته و همچنین تولید کنندگان مواد شوینده و بهداشتی

پنل اختصاصی فروشگاهی فی بهاء:

در این روش پنلهای اختصاصی با مالکیت ۱۰۰% در اختیار فروشندگان که همان تولیدکنندگان مواد غذایی، لبنیات، مواد شوینده و بهداشتی میباشند، قرار میگیرد.

پنل های فروشگاهی طوری طراحی شده اند که فروشندگان که همان تولید کنندگان کالاهای ایرانی هستند، مالک یک پنل اختصاصی میشوند. در این پنل های فروشگاهی مالکان میتوانند خود نسبت به بارگذاری محصولات، خدمات و قیمتها اقدام نموده و شخصا به فعالیتهای خود نظارت و کنترل داشته باشند.

از طرفی هم آن دسته از صاحبان پنل فروشگاهی که توانایی انجام فعالیت در سایت را نداشته باشند تیم ما در فی بهاء مسئولیت فعالیت آن را برعهده خواهد گرفت.

برای اطلاع بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 • بازاریابی محصولات تولیدی با دسترسی به بیش از ۱۰۰۰ شرکت ایرانی و ۳۰۰ شرکت خارجی و شرکتهای صادرات محصولات ایرانی به اقسانقاط جهان

تیم ما در فی بهاء با دسترسی به بیش از ۱۳۰۰ مشتری فعال اعم از شرکت پخش، عمده فروش(بنکدار) و همچنین بازرگانان صادرات محصولات تولید ایرانی به خارج از کشور، نسبت به بازاریابی، معرفی و فروش تمامی محصولات موجود در سایت اقدام می‌نماید. همچنین با توجه به نیاز درخواست کنندگان محصولات مرطبت را به آنها پیشنهاد خواهد نمود.

 • معرفی و فروش ماشین آلات تولیدی و صنعتی خط تولید

فی بهاء با توجه به اینکه کلیه مخاطبانش در زمینه تولیدات مواد غذایی، لبنیات، مواد شوینده و بهداشتی هستد از این رو یک بازار برای معرفی و فروش ماشین آلات خط تولید و بسته بندی راه اندازی نموده است.

در این نوع پلن فروش مشتریان یا همان تولیدکنندگان ماشین آلات صنعتی نیز می توانند با همانند پنلنهای بالا که معرفی کردیم اقدام به معرفی و فروش ماشین آلات خط تولید و بسته بندی نمایند و همچنین از شرایط پلن فروشگاهی نیز اقدام به فعالیت کنند.

 • معرفی و فروش مواد اولیه تولید و بسته بندی

فی بهاء با گردآوری تمامی تولید کنندگان عرضه مواد غذایی، لبنیات، مواد شوینده و بهداشتی و همچنین ایجاد یک بازار وسیع در صنعت تولید ایران، شرایطی را فراهم نموده است تا کلیه تولیدکنندگان بتوانند مایحتاجات مواد اولیه تولید را بصورت مستقیم از تولیدکننده ها و وارد کننده تامین نمایند. در این پلن هم تمامی وارد کننده ها و تولید کننده های مواد اولیه تولید و بسته بندی میتوانند محصولات خود را بصورت مستقیم به هردو روش که در بالا توضیح داده شد عرضه نمایند، و محصولات خود را بدون واسطه در پنل فروشگاهی که خود مالکیت آن را برعهده خواهند داشت بدون واسط بدست مشتریان و تولیدکننده ها برسانند.

 • معرفی و فروش قطعات ماشین آلات صنعتی و تولید

فی بهاء مشکل سختی تامین قطعات ماشین آلات خط تولید و بسته بندی را به خوبی درک می کند از این رو تمامی تامین کنندگان قطعات ماشین آلات خط تولید و بسته بندی را در مجموعه فی بهاء دعوت به همکاری می نماید. چرا که هم تامین کنندگان در معرض دید و معرفی مصرف کنندگان خود(کارخانه جات تولیدی) قرار میگیرند و از طرفی هم تولید کنندگان بسیار راحت میتوانند قطعات ماشین آلات تولید خود را تامین نمایند.

 • معرفی برند

تیم ما در فی بهاء به پاس قدردانی از تمامی شرکتها و تولیدکنندگان طرف قرارداد خود، در یک پنل خاص نسبت به معرفی شرکتها، تولیدکنندگان (صاحبان برند) و برندهای آنها اقدام خواهد نمود. این کار باعث معرفی بیشتر آنها و بولد کردن نام تجاری و برند خواهد شد.

 • پلنهای تبلیغاتی

ما در فی بهاء پلنهای تبلیغاتی بسیاری را برای معرفی و فروش محصولات، نام تجاری ،برند و شرکتها فراهم نموده ایم. این تبایغات در سرتاسر سایت و شبکه های اجتماعی بصورت جایگاه های خاصی معرفی خواهند شد و در دسترس تمامی تولیدکنندگان و شرکتها قرار خواهد گرفت.

برای اطلاعات بیشتر از شرایط تبلیغات در فی بهاء اینجا را کلیک کنید.

 

برای اشتراک در سایت فی بهاء و کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا